Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Muzyka Śpiewnik gitarowy - spiewnik.wywrota.pl
https://spiewnik.wywrota.pl

Śpiewnik gitarowy - spiewnik.wywrota.pl

Opis strony
Interesujesz się muzyką i szukasz sprawdzonego miejsca w internecie, gdzie znajdziesz śpiewnik gitarowy? Poznaj internetowy Śpiewnik Wywrota. Jest to dość niezwykły rodzaj śpiewnika. Zapytasz pewnie dlaczego. Jest to śpiewnik tworzony przez gitarzystów dla gitarzystów. Dodatkowo istnieje opcja współtworzenia tego niezwykłego śpiewnika gitarowego. Każdy zarejestrowany użytkownik może dodać opracowanie danej piosenki łącznie z chwytami na gitare. Jest też opcja modyfikacji piosenek już istniejących. Za zaakceptowanie opracowania danej piosenki dostaje się od śpiewnika gitarowego Wywrota tzw. punkty karmy. Jeśli chcesz być wspołtwórcą tego ogromengo projekty dla gitarzystów jest to idealna okazja - warto ją wykorzystać. Śpiewnik gitarowy podzielony został na kategorie według piosenek. Znajdziesz tam m.in.: piosenki harcerskie, piosenki religijne, piosenki turystyczne, pieśni patriotyczne, kolędy, szanty i wiele, wiele innych. Jesli jesteś początkującym gitarzystą to taki śpiewnik z pewnością będzie dla Ciebie przydatny. Poza piosenkami znajdziesz tam także sporą dawkę wiedzy, która będzie pomocna przy szlifowaniu Twoich umiejętności muzycznych. Nie czekaj, sprawdź! Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową Śpiewniku Wywrota!
Kategoria Adres strony Data dodania
2019-10-10 08:54:05
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...