Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg branż Przemysł Semper Bochnia - Usługi CNC | Frezowanie CNC

Semper Bochnia - Usługi CNC | Frezowanie CNC

Dane kontaktowe

ul. Partyzantów 12a
32-700 Bochnia
woj. Małopolskie

NIP: 868-184-38-89
REGON: 121234425
(12) 777 77 77
500 272 293
Opis firmy
Usługi CNC  - Kraków / Niepołomice / Bochnia Usługi CNC (wykonywane na obrabiarkach cyfrowych) to podstawa obróbki i wykonywania produkcji. Dzięki temu, że nasza firma posiada nowoczesny park ma... czytaj dalej
Kategoria Data dodania
2020-01-16 17:45:10

Lokalizacja firmy

Usługi CNC  - Kraków / Niepołomice / Bochnia

Usługi CNC (wykonywane na obrabiarkach cyfrowych) to podstawa obróbki i wykonywania produkcji. Dzięki temu, że nasza firma posiada nowoczesny park maszynowy, możemy wykonać dowolne zlecenie. W produkcji  dla przemysłu (szczególnie dla maszyn)  przy pomocy obrabiarek sterowanych numerycznie czyli tzw. obrabiarek cyfrowych możemy wykonać każdego typu zlecenie. W gałęzi tych usług coraz większą rolę odgrywają technologie komputerowe oraz robotyka. Dzięki takim rozwiązaniom rośnie precyzja wykonywanych zleceń i szybkość realizacji.

Frezowanie CNC , obróbka skrawaniem i inne usługi

Obrabianie skrawaniem możemy także zaliczyć do działań związanych z CNC. Zależnie od charakteru zamówienia może przebiegać w różny sposób. Efekt gotowego elemetu zależy zarówno kształtu, wymiarów, jak i chropowatości oraz materiału danego detalu, jaki mamy wykonać. W naszej pracy stosujemy różne kombinacje działań z zakresu cnc i bardzo często sięgamy po najefektywniejsze techniki kształtowania, które pozwalają na wysoką precyzję detali. Pracując na maszynach CNC typu Janus (modele z serii 500) sekwencje wybranych procesów są projektowane komputerowo. Przy użyciu języka CAD możemy wprowadzić między innymi przy użyciu odpowiednich komend w programie komputerowym każdy kształt, a prawidłowość działania całego programu jak i sterownika jest testowana przed przystąpieniem do pracy co zwiększa bezpieczeństwo.

Wykonywanie usług CNC

Każde zlecenie, które dawniej musiał wykonać zespół wykwalifikowanych rzemieślników  (co zwiększało znacznie jego czas realizacji) teraz mogą wykonać maszyny cyfrowe, sterowanie numerycznie w jęzku CAD.  Nie konieczności zatrudniania wielu rzemieślników, bo zamiast tego pracują nad tym teraz programiści i operatorzy maszyn. Zadaniem takiego zespołu teraz jest obsługa i nadzór nad powierzonymi im urządzeniami oraz wprowadzenie programu i jego kontrola do urządzenia. Dalej już pracuje maszyna, która ma 100% powtarzalność - co daje duże oszczędności w czasie, a co za tym idzie oszczędności.

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-06-17 11:07:20
Dekoracje must have na wieczor panienski więcej

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Ostatnimi czasy, tego typu imprezy, cieszą się ogromną popularnością. Nie ma się czemu dziwić. Każda przyszła panna młoda marzy o tym, by przeżyć ten niezapomniany wieczór. Najczęściej...

2021-05-31 10:33:48
Czarna sukienka damska Lavard więcej

Moda damska to nie tylko ubiór, ale także styl życia. Jest ponadto manifestem społecznym i wyrazem licznych wydarzeń. Przez lata zaczęła pełnić coraz więcej ról. To moda jest przyczynkiem rewolucji i zmian światopoglądowych.

 

2021-05-24 21:47:07
Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic więcej

Atrakcyjna i elastyczna oferta komórkowa, brak zobowiązań i super wygodne płatności w formie subskrypcji? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, co to jest Orange Flex i dlaczego warto dołączyć do Generacji Flex.

 

S...

ogloszeniapubliczne.pl
waznefirmy.pl
dobredlazdrowia.pl
kontaktyfirm.pl
miastoibiznes.pl
poleconafirma.pl
ecommerce-sklep.net.pl
znajomafirma.pl
123oferta.pl
tablicaiogloszenia.pl
mojeoferty.pl
halobudowa.pl