Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Kultura i sztuka Malarstwo i rzeżba ARTAKADEMIA

ARTAKADEMIA

Dane kontaktowe

ul. ul. DROGOMILSKA, nr 20/22, lok. 35,
01-361 WARSZAWA
woj. Mazowieckie

NIP: 522-316-21-91
REGON: 383665330
(51) 773 75 87
517 737 587
Opis firmy
Kursy rysunku i Malarstwa w pracowni Artakademii – Kraków Szkoła Rysunku Artakademia jest instytucją edukacyjną z pełnym cyklem kierunków dla uczenia się do przyjęcia na różne wydziały Politechn... czytaj dalej
Kategoria Data dodania
2020-02-18 17:13:32

Lokalizacja firmy

Kursy rysunku i Malarstwa w pracowni Artakademii – Kraków

Szkoła Rysunku Artakademia jest instytucją edukacyjną z pełnym cyklem kierunków dla uczenia się do przyjęcia na różne wydziały Politechniki Krakowskiej, takie jak Architektura, Architektura Krajobrazu, Architektura Wnętrz. Tak samo pracownia Artakademia reprezentuje kurs rysunku ASP, w którym znajdziesz program dla początkujących uczniów malarstwa i rysunku, a także rysunek człowieka i martwej natury z natury dla zaawansowanych artystów. Nasi nauczyciele są absolwentami różnych Akademii Sztuk Pięknych w Polsce i doskonale znają cały proces rekrutacji, w tym historię sztuki i maturalne egzaminy dla licealistów.

Dla początkujących artystów, którzy chcą spędzić czas w atmosferze relaksującej muzyki, tworzenia i relaksu, będą mogli stworzyć swój pierwszy obraz olejny na naszych warsztatach i kursach hobby.

Warto zauważyć, że wszystkie materiały zapewnia pracownia, w tym farby olejne i akwarelowe, papier do rysowania, ołówki i węgiel, farby akrylowe. Aby utworzyć teczkido kierunku Wzornictwa Przemysłowego lub Architektury warto kupić teczkę do przechowywania swoich rysunków.

Większość kursów rysunku w Krakowie ma ustalony czas prowadzenia lekcji rysunku. W pracownie Artakademii, będzie można przejść przez moduły rysunku, digital painting, lekcje malarstwa codziennie po wcześniejszej rejestracji na każdą kolejną lekcję.

W ten sposób tworzysz swój własny plan zajęć, korzystając z ilości lekcji rysunku, które wcześniej wykupiłeś w abonamencie.

Próbna lekcja rysunku odbywa się w formie czterogodzinnej, standardowej lekcji, w której w wybranym temacie można zapoznać się z procesem uczenia się, programem, nauczycielem, pracownią, materiałami.

Niewątpliwie mamy możliwość lekcji próbnej, kiedy każdy może przyjść na którykolwiek z naszych kursów rysunku, malarstwa, digital drawingu, kursów rysunku dla dzieci, kursów dla dorosłych i spróbować przejść jedne pełnezajęcie, aby w pełni ocenić nasząpracownię, naszych nauczycieli, materiały, program nauczania.

 

 

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-06-17 11:07:20
Dekoracje must have na wieczor panienski więcej

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Ostatnimi czasy, tego typu imprezy, cieszą się ogromną popularnością. Nie ma się czemu dziwić. Każda przyszła panna młoda marzy o tym, by przeżyć ten niezapomniany wieczór. Najczęściej...

2021-05-31 10:33:48
Czarna sukienka damska Lavard więcej

Moda damska to nie tylko ubiór, ale także styl życia. Jest ponadto manifestem społecznym i wyrazem licznych wydarzeń. Przez lata zaczęła pełnić coraz więcej ról. To moda jest przyczynkiem rewolucji i zmian światopoglądowych.

 

2021-05-24 21:47:07
Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic więcej

Atrakcyjna i elastyczna oferta komórkowa, brak zobowiązań i super wygodne płatności w formie subskrypcji? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, co to jest Orange Flex i dlaczego warto dołączyć do Generacji Flex.

 

S...

ogloszeniapubliczne.pl
waznefirmy.pl
dobredlazdrowia.pl
kontaktyfirm.pl
miastoibiznes.pl
poleconafirma.pl
ecommerce-sklep.net.pl
znajomafirma.pl
123oferta.pl
tablicaiogloszenia.pl
mojeoferty.pl
halobudowa.pl