Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Kultura i sztuka Malarstwo i rzeżba ARTAKADEMIA

ARTAKADEMIA

Dane kontaktowe

ul. ul. DROGOMILSKA, nr 20/22, lok. 35,
01-361 WARSZAWA
woj. Mazowieckie

NIP: 522-316-21-91
REGON: 383665330
(51) 773 75 87
517 737 587
Opis firmy
Kursy rysunku i Malarstwa w pracowni Artakademii – Kraków Szkoła Rysunku Artakademia jest instytucją edukacyjną z pełnym cyklem kierunków dla uczenia się do przyjęcia na różne wydziały Politechn... czytaj dalej
Kategoria Data dodania
2020-02-18 17:13:32

Lokalizacja firmy

Kursy rysunku i Malarstwa w pracowni Artakademii – Kraków

Szkoła Rysunku Artakademia jest instytucją edukacyjną z pełnym cyklem kierunków dla uczenia się do przyjęcia na różne wydziały Politechniki Krakowskiej, takie jak Architektura, Architektura Krajobrazu, Architektura Wnętrz. Tak samo pracownia Artakademia reprezentuje kurs rysunku ASP, w którym znajdziesz program dla początkujących uczniów malarstwa i rysunku, a także rysunek człowieka i martwej natury z natury dla zaawansowanych artystów. Nasi nauczyciele są absolwentami różnych Akademii Sztuk Pięknych w Polsce i doskonale znają cały proces rekrutacji, w tym historię sztuki i maturalne egzaminy dla licealistów.

Dla początkujących artystów, którzy chcą spędzić czas w atmosferze relaksującej muzyki, tworzenia i relaksu, będą mogli stworzyć swój pierwszy obraz olejny na naszych warsztatach i kursach hobby.

Warto zauważyć, że wszystkie materiały zapewnia pracownia, w tym farby olejne i akwarelowe, papier do rysowania, ołówki i węgiel, farby akrylowe. Aby utworzyć teczkido kierunku Wzornictwa Przemysłowego lub Architektury warto kupić teczkę do przechowywania swoich rysunków.

Większość kursów rysunku w Krakowie ma ustalony czas prowadzenia lekcji rysunku. W pracownie Artakademii, będzie można przejść przez moduły rysunku, digital painting, lekcje malarstwa codziennie po wcześniejszej rejestracji na każdą kolejną lekcję.

W ten sposób tworzysz swój własny plan zajęć, korzystając z ilości lekcji rysunku, które wcześniej wykupiłeś w abonamencie.

Próbna lekcja rysunku odbywa się w formie czterogodzinnej, standardowej lekcji, w której w wybranym temacie można zapoznać się z procesem uczenia się, programem, nauczycielem, pracownią, materiałami.

Niewątpliwie mamy możliwość lekcji próbnej, kiedy każdy może przyjść na którykolwiek z naszych kursów rysunku, malarstwa, digital drawingu, kursów rysunku dla dzieci, kursów dla dorosłych i spróbować przejść jedne pełnezajęcie, aby w pełni ocenić nasząpracownię, naszych nauczycieli, materiały, program nauczania.

 

 

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-08-31 10:32:04
Wysokiej jakości naklejki na ścianę więcej

Decydując się na ozdoby ścienne, bardzo wiele osób skupia się na wzorach i kolorach, zapominając, jak duże znaczenie ma ich trwałość. Odpowiednie materiały i sposób naniesienia druku to gwarancja tego, że wraz z biegiem czasu można będzie p...

2021-08-20 12:53:59
Kleje montażowe Pattex One For All - montuj szybko, łatwo i oszczędnie więcej

Czy wiesz, że drobne prace remontowe możesz wykonać w domu samodzielnie i to bez użycia profesjonalnych narzędzi? Do zamontowania różnego rodzaju wieszaków, półek, listew, a nawet parapetów nie potrzebujesz już gwoździ, kołków i młotka. Wys...

2021-07-19 09:57:17
Dlaczego firmy potrzebują wirtualnej centrali telefonicznej? więcej

Wirtualna centrala telefoniczna to rozwiązanie, które znacząco usprawnia kontakt z klientami, gwarantując swobodę komunikacji oraz wspierając skuteczną sprzedaż. Jeśli szukasz rozwiązania, które umożliwia obsługę klienta przez jeden telefon...

ogloszeniapubliczne.pl
waznefirmy.pl
dobredlazdrowia.pl
kontaktyfirm.pl
miastoibiznes.pl
poleconafirma.pl
ecommerce-sklep.net.pl
znajomafirma.pl
123oferta.pl
tablicaiogloszenia.pl
mojeoferty.pl
halobudowa.pl