Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Prawo i podatki Kancelarie prawne Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński

Dane kontaktowe

ul. ul. Czopowa 14/20
80-882 Gdańsk
woj. Pomorskie

NIP: 845-193-66-24
REGON: 367149605
(67) 967 76 77
679 677 677
Opis firmy
Adwokat Dawid Suszyński prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego i cywilnego dla indywidualnych klientów i przedsiębiorców na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i pozostałych obszarów Polski. P ... czytaj dalej
Kategoria Data dodania
2020-03-21 22:39:31

Lokalizacja firmy

Adwokat Dawid Suszyński prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego i cywilnego dla indywidualnych klientów i przedsiębiorców na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i pozostałych obszarów Polski. Prowadzi także obsługę klientów zagranicznych. Adwokat Dawid Suszyński ceni sobie dobry i sprawny kontakt z Klientem. Przeważająca część jego Klientów to osoby z polecenia. Stanowi to o dobry wyznacznik jakości pracy adwokata. Kancelaria oferuje porady prawne, sporządza ponadto opinie prawne i pisma procesowe. Jednak głównym obszarem działalności jest reprezentowanie klientów przed sądami i innymi instytucjami w postępowaniach karnych i cywilnych.

Kancelaria świadczy pomoc prawną m.in. z takich dziedzin jak prawo cywilne i prawo karne (w tym prawo wykroczeń, prawo karne gospodarcze, prawo karne wykonawcze).

Główne obszary działalności:

Własność intelektualna - pomoc prawna w przypadku naruszeń praw autorskich i praw pokrewnych. Ochrona znaków towarowych.

RODO - audyty ochrony danych osobowych i analiza ryzyka, przygotowywanie procedur i dokumentacji oraz szkolenia z zakresu RODO.

Upadłość konsumencka - pomoc prawna w sprawach o ogłoszenie upadłości konsumenckiej – również dla osób niebędących w stanie ponieść kosztów adwokackich.

Prawo cywilne -  nieruchomości, ochrona dóbr osobistych, spadki. Dochodzenie odszkodowań, zadośćuczynień, sądowe dochodzenie zadłużenia.

Prawo nowych technologii - prawne aspekty kryptowalut. Zagadnienia e-commerce. Doradztwo prawne dla branży IT i przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą w sieci.

Prawo umów - przygotowywanie projektów, opiniowanie i negocjowanie umów. Obsługa sporów związanych z wykonaniem umów.

Prawo rodzinne - rozwody, podziały majątku, alimenty, władza rodzicielska i kontakty z dziećmi

Obsługa przedsiębiorców - Doradztwo bieżące, obsługa spółek

 

Zapraszam do kontaktu, szczególnie jeśli dobry adwokat potrzebny jest Państwu do poprowadzenia sprawy karnej lub cywilnej na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot).

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2020-08-10 14:13:19
Dlaczego warto wydzierżawić ekspres do kawy? więcej

Ekspres do kawy jest jednym z najpotrzebniejszych urządzeń w większości pracowniczych kuchni. Kawa pobudza i poprawia humor, dlatego wielu pracowników nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez kawy z ekspresu. Z tego powodu pracodawcy bardzo...

2020-12-22 15:36:20
System elektronicznego obiegu dokumentów w firmie – jak działa, na czym polega i co daje? więcej

Tradycyjny obieg dokumentacji w organizacjach pochłania sporo czasu i środków. Ponadto jest bardzo podatny na błędy ludzkie, takie jak choćby przegapione terminy, zagubione papiery i pominięte procedury. Wdrożenie w firmie systemu elektroni...

2020-12-15 11:34:22
Jakie majtki są najwygodniejsze? więcej

Komfort to jeden z najważniejszych czynników, na który Panie zwracają uwagę podczas zakupu majtek. Warto więc decydować się na takie produkty, których materiał, krój oraz sposób wykonania wspiera wygodę codziennego noszenia. Jakie majtki są...