Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Prawo i podatki Kancelarie prawne Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński

Dane kontaktowe

ul. ul. Czopowa 14/20
80-882 Gdańsk
woj. Pomorskie

NIP: 845-193-66-24
REGON: 367149605
(67) 967 76 77
679 677 677
Opis firmy
Adwokat Dawid Suszyński prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego i cywilnego dla indywidualnych klientów i przedsiębiorców na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i pozostałych obszarów Polski. P ... czytaj dalej
Kategoria Data dodania
2020-03-21 22:39:31

Lokalizacja firmy

Adwokat Dawid Suszyński prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego i cywilnego dla indywidualnych klientów i przedsiębiorców na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i pozostałych obszarów Polski. Prowadzi także obsługę klientów zagranicznych. Adwokat Dawid Suszyński ceni sobie dobry i sprawny kontakt z Klientem. Przeważająca część jego Klientów to osoby z polecenia. Stanowi to o dobry wyznacznik jakości pracy adwokata. Kancelaria oferuje porady prawne, sporządza ponadto opinie prawne i pisma procesowe. Jednak głównym obszarem działalności jest reprezentowanie klientów przed sądami i innymi instytucjami w postępowaniach karnych i cywilnych.

Kancelaria świadczy pomoc prawną m.in. z takich dziedzin jak prawo cywilne i prawo karne (w tym prawo wykroczeń, prawo karne gospodarcze, prawo karne wykonawcze).

Główne obszary działalności:

Własność intelektualna - pomoc prawna w przypadku naruszeń praw autorskich i praw pokrewnych. Ochrona znaków towarowych.

RODO - audyty ochrony danych osobowych i analiza ryzyka, przygotowywanie procedur i dokumentacji oraz szkolenia z zakresu RODO.

Upadłość konsumencka - pomoc prawna w sprawach o ogłoszenie upadłości konsumenckiej – również dla osób niebędących w stanie ponieść kosztów adwokackich.

Prawo cywilne -  nieruchomości, ochrona dóbr osobistych, spadki. Dochodzenie odszkodowań, zadośćuczynień, sądowe dochodzenie zadłużenia.

Prawo nowych technologii - prawne aspekty kryptowalut. Zagadnienia e-commerce. Doradztwo prawne dla branży IT i przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą w sieci.

Prawo umów - przygotowywanie projektów, opiniowanie i negocjowanie umów. Obsługa sporów związanych z wykonaniem umów.

Prawo rodzinne - rozwody, podziały majątku, alimenty, władza rodzicielska i kontakty z dziećmi

Obsługa przedsiębiorców - Doradztwo bieżące, obsługa spółek

 

Zapraszam do kontaktu, szczególnie jeśli dobry adwokat potrzebny jest Państwu do poprowadzenia sprawy karnej lub cywilnej na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot).

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2020-07-29 08:30:26
Jak wybrać perfumy, dopasowane do Twojego charakteru? więcej

Perfumy muszą pasować do Twojego charakteru. W przeciwnym wypadku poczujesz się jak w za dużych spodniach lub za małej bluzce. Wybór właściwych perfum pozwala na zwieńczenie stylizacji i pewność siebie. Jak wybrać perfumy, dopasowane do T...

2020-07-15 09:23:32
Czemu infolinia jest taka ważna w sklepie internetowym? więcej

Zdecydowana większość klientów o zakupach przez internet myśli w kategoriach oszczędności. Zarówno jeżeli chodzi o niższe ceny towarów jak i oszczędność czasu. Obsługując na odległość, sklep internetowy musi minimalizować ryzyko niezad...

2020-06-18 16:42:21
Audyt SEM – zwiększ efektywność kampanii Google Ads więcej

Kampania Google Ads dla Twojej strony trwa już od dłuższego czasu i zastanawiasz się czy jest ona prowadzona w sposób poprawny? W tym artykule dowiesz się na jakie obszary warto jest zwrócić uwagę, by móc prowadzić optymalnie kampanię w Goo...