Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg branż Odzież Bizoo Kids Przemysław Tomczyk

Bizoo Kids Przemysław Tomczyk

Rok założenia 2020
Dane kontaktowe

ul. ul. Pohulanka 3/10
03-890 Warszawa
woj. Mazowieckie

NIP: 573-224-93-68
REGON: 385756768
(50) 962 99 09
509 629 909
Opis firmy
CO NAS WYRÓŻNIA? BIZOO to proste, ponadczasowe kroje, projektowane z myślą o kilku sezonach (ubrania oversize, podwijane rękawy, nogawki itd.), stonowane kolory ziemi oraz tkaniny przyjazne środo... czytaj dalej
Kategoria Data dodania
2020-03-31 21:58:52

Lokalizacja firmy

CO NAS WYRÓŻNIA?

BIZOO to proste, ponadczasowe kroje, projektowane z myślą o kilku sezonach (ubrania oversize, podwijane rękawy, nogawki itd.), stonowane kolory ziemi oraz tkaniny przyjazne środowisku (len, bawełna, wełna, bambus oraz inne naturalne tkaniny, które ciągle poznajemy i których chcemy się uczyć). 

Dlaczego BIZOO?

BIZOO to gra słów od francuskiego "bisou", czyli buziak, pisane jednak po angielsku. To nasza pierwsza myśl odnośnie nazwy dla naszej marki a pierwsza myśl jest najlepsza :)

FILOZOFIA MARKI

Chcemy być marką świadomą, mamy jedną ziemię i chcemy o nią dbać. Cechuje nas minimalistyczny styl pakowania Waszych zamówień. Zamiast foliowych torebek i pudełek, przesyłamy Wam BIZOO i dodajemy woreczek sensoryczny uszyty z końcówek naszych tkanin w myśl zasady "no waste", wypełniony makaronem, ryżem, siemieniem lnianym itp.

MADE IN POLAND
 
Materiały, z których szyjemy nasze ubrania pochodzą z Polski. Szyjemy w małej pracowni krawieckiej, wspierając lokalną przedsiębiorczość. Dzięki temu możemy też dbać o każdy, najdrobniejszy szczegół. Jakość naszych ubrań jest dla nas najważniejsza.
 
MADE IN WARSAW
 
Jesteśmy marką lokalną, wszystko zaczęło się w Warszawie. To tutaj odbywa się cały proces tworzenia, od projektu rozrysowanego na kartce, poprzez wykrój, szycie, aż po efekt końcowy.

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...