Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg branż Usługi dla firm Kompas Magdalena Nowak

Kompas Magdalena Nowak

Rok założenia 2015
Dane kontaktowe

ul. osiedle Czecha, 78/126
61-289 Poznań
woj. Wielkopolskie

NIP: 782-203-15-56
REGON: 362200460
691 163 948
Opis firmy
Kompas - oferta firmy Firma Kompas to przede wszystkim profesjonalizm w naszych zakresach działalności - czyli bhp, pierwsza pomoc oraz pomiary natężenia oświetlenia. Działamy głównie na terenie... czytaj dalej
Kategoria Data dodania
2020-05-12 01:55:49

Lokalizacja firmy

Kompas - oferta firmy

Firma Kompas to przede wszystkim profesjonalizm w naszych zakresach działalności - czyli bhp, pierwsza pomoc oraz pomiary natężenia oświetlenia. Działamy głównie na terenie Poznania i okolic, ale także w dalszych zakątkach Wielkopolski.

BHP

Z zakresu bhp to przede wszystkim obsługa bhp firm i instytucji - czyli wykonywanie zadań służby bhp jako zewnętrzni specjaliści ds. bhp. Prowadzimy również szkolenia bhp (wstępne, okresowe) dla wszystkich grup pracowników. Część pracowników może wykonywać te szkolenia w formie samokształcenia kierowanego (online) - są to stanowiska administracyjno-biurowe, inżynieryjno-techniczne oraz pracodawcy i osoby kierujące pracownikami.

Pierwsza pomoc

Kursy pierwszej pomocy prowadzą ratownicy medyczni z doświadczeniem w pracy na SOR lub w Pogotowiu Ratunkowym. Kursy prowadzone są w swobodnej, ale intensywnej atmosferze. Posiadamy dużo nowoczesnego sprzętu który na pewno ułatwi intensywną naukę - podświetlane fantomy imitujące przepływ krwi, pomiar jakości resuscytacji na aplikacji w telefonie, kamizelka do ćwiczenia odkrztuszania i wiele innych.

O jakości naszej pracy świadczy wiele zadowolonych klientów, opinie na Google Maps oraz Facebooku.

Zapraszamy do kontaktu.

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...