Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg branż Handel Techplast hurtownia tworzyw sztucznych
https://techplast.group

Techplast hurtownia tworzyw sztucznych

Opis strony
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia strony grupy. Techplast to firma z Wrocławia, która dostarcza materiały na potrzeby przemysłu i grafiki. Grupa prowadzi sprzedaż dobrej jakości tworzyw sztucznych, które mogą być stosowane w przemyśle, budownictwie, grafice, reklamie, opakowaniach i innych. Na przykład są to takie tworzywa jak: poliwęglan komorowy, płyty włóknisto cementowe, Plexi GS, rury bezbarwne Plexi XT, PCW Twarde, płyty poliestrowe PET. Na stronie online zaprezentowane są dane dotyczące oferty firmy techplast, oraz zdjęcia tworzyw sztucznych. Strona jest idealną wizytówką firmy. Tworzywa sztuczne dostępne w hurtowni można wykorzystać do budowy wiat przystankowych, wypełnienia balustrad balkonowych, szyb. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...