Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg branż Przeprowadzki Lesław Kilian TRANSPORT

Lesław Kilian TRANSPORT

Dane kontaktowe

ul. Stokrotek 6/3
45-219 Opole
woj. Opolskie

NIP: 754-296-28-51
REGON: 381459074
792 891 107
Opis firmy
Rozpoczęliśmy działalność firmy od 2010 roku. Przez dekadę rozwinęliśmy swoją działalność w transporcie różnego rodzaju asortymentu łącznie z jego znoszeniem/wnoszeniem, a także wywozimy zbędny złom,... czytaj dalej
Kategoria Data dodania
2020-09-09 20:42:18

Lokalizacja firmy

Rozpoczęliśmy działalność firmy od 2010 roku. Przez dekadę rozwinęliśmy swoją działalność w transporcie różnego rodzaju asortymentu łącznie z jego znoszeniem/wnoszeniem, a także wywozimy zbędny złom, który przeszkadza Naszym klientom. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie oraz zaufanie rzeszy klientów, którzy powierzają nam transport swoich najcenniejszych przedmiotów.

Działamy w kilku branżach jednocześnie. Nasze usługi dotyczą transportu, ale również świadczymy prace, jakie wiążą się z przeprowadzkami oraz wywozem złomu. Dzięki temu nasi klienci otrzymują kompleksową usługę wywozu czy też przewozu przedmiotów według indywidualnego wskazania. Współpraca z nami przebiega na dogodnych warunkach, zgodnie z potrzebami klientów. Przyjeżdżamy na miejsce, szacujemy konieczne do realizacji prace, oceniamy czas trwania usług oraz dokonujemy wstępnego kosztorysu. Dzięki temu nas klienci mają pełną wiedzę w kwestii procesu wykonywanych zadań, ale także mogą być spokojni o finanse. Nie zaskakujemy dodatkowymi kosztami, z każdym klientem rozmawiamy indywidualnie o kosztach Naszych kosztów.

Nasza główna działalność to transport na terenie Opola oraz okolic, ale chętnie przyjmujemy zlecenia na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Przewozimy wskazane przedmioty, duże gabaryty, cenne przedmioty, sprzęty i meble. Transportujemy też złom oraz pojazdy mechaniczne, bo oprócz dwóch samochodów dostawczych posiadamy też lawetę. Chcesz zamówić usługi transportowe? Opole to tylko jedno z miast naszej działalności. Pomożemy Ci w przewozie rzeczy bez względu na ich lokalizację. Jesteśmy pomocni w przeprowadzkach, przewożeniu samochodów po kolizjach, wywozie zbędnych gabarytów. Dystans do pokonania nie jest dla nas przeszkodą. Działamy zgodnie z oczekiwaniami klienta. Przyjmujemy zlecenia także poza granicami naszego kraju.

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...