Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg branż Import/eksport ImportPojazdow.pl - Największy importer aut z USA w Polsce!
https://importpojazdow.pl

ImportPojazdow.pl - Największy importer aut z USA w Polsce!

Opis strony
ImportPojazdow.pl, to firma z ponad 15letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Od 4 lat specjalizujemy się w imporcie aut z Ameryki. Dzięki nawiązaniu współpracy z podmiotami w USA oraz zarejestrowanej działalności na tym rynku możemy podjąć się licytacji każdego auta - nawet tych, które są przeznaczone tylko i wyłącznie na Stan Zjednoczone. Dodatkowe korzyści ze współpracy, to brak ukrytych kosztów - nie płacisz tzw. "opłaty brokerskiej", czy też "opłat za transport dokumentów", które łącznie mogą wynosić ponad 500 dolarów! Koszt naszego pośrednictwa to tylko 2000 zł, a w nim: doradztwo w zakresie wyboru auta, licytacja, zamówienie transportu odbierającego auto z domu aukcyjnego, zamówienie frachtu morskiego, pomoc w odprawie celnej, a także zamówienie transportu pod dom wraz z dokumentami! Napisz do nas, a otrzymasz propozycje aut do importu w znacznie niższej cenie niż w Polsce!
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...