Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Zdrowie i uroda Psychologia OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIEŃ ODPOCZNIENIE
http://www.terapia-odpocznienie.com.pl

OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIEŃ ODPOCZNIENIE

Opis strony
Zlokalizowany w Lipnicy w województwie pomorskim Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Odpocznienieoferujekompleksową pomoc dla osób z uzależnieniami. Przeprowadzamy profesjonalne diagnozy, na podstawie których opracowujemy tok terapii. Oferujemy terapie indywidualne oraz grupowe. Leczenie nałogów odbywa się w przeciągu od 4 do 8 tygodni. Umożliwiamy też pobyt próbny trwający 3 tygodnie. W ramach terapii przeprowadzane są regularne spotkania z psychologiem oraz terapeutą, wizyty lekarskie, a dodatkowo zajęcia relaksacyjne oraz wyjazdy integracyjne. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria Adres strony Data dodania
2020-11-12 13:28:24
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...