Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg branż Usługi Konsultacje biznesowe | www.sapere.site
https://www.sapere.site

Konsultacje biznesowe | www.sapere.site

Opis strony
Przedsiębiorstwo Sapere oferuje małym i dużym firmom konsultacje biznesowe w tematyce zrównoważonego rozwoju oraz odpowiedzialnego zarządzania. To, co wyróżnia firmę Sapere na tle innych biznesów, to przede wszystkim najwyższa jakość usług, ogrom wiedzy i doświadczenia specjalistów, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, zorientowanie na efekt oraz sukces. Specjaliści Sapere, którzy udzielają konsultacji biznesowych łączą wiedzę akademicką z praktycznym doświadczeniem. Oferowane usługi zawierają wsparcie w min. takich tematach jak: sprawozdawczość niefinansowa, zrównoważone finansowanie, zarządzanie strategiczne, odpowiedzialna sprzedaż, zarządzanie relacjami z interesariuszami. Konsultacje biznesowe mogą być realizowane w ramach tzw. wsparcia codziennego, które obejmuje np. wykupienie rocznego abonamentu. Jest on skierowany do osób, które na co dzień szukają rozwiązań z dziedzin CSR w swych biznesach i potrzebują wsparcia bardziej doświadczonych ekspertów. Inną opcją jest tzw. doradztwo projektowe. Po dogłębnej analizie zostaje zaproponowane unikalne rozwiązanie, produkty prac oraz cały proces wdrażania/wypracowywania. Specjaliści firmy Sapere są w stanie pomóc przy całej transformacji strategicznej firmy, której celem będzie odpowiedzialny biznes, uwzględniający swój wpływ na otoczenie. Zapraszamy na stronę!
Kategoria Adres strony Data dodania
2020-11-16 15:15:15
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-06-17 11:07:20
Dekoracje must have na wieczor panienski więcej

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Ostatnimi czasy, tego typu imprezy, cieszą się ogromną popularnością. Nie ma się czemu dziwić. Każda przyszła panna młoda marzy o tym, by przeżyć ten niezapomniany wieczór. Najczęściej...

2021-05-31 10:33:48
Czarna sukienka damska Lavard więcej

Moda damska to nie tylko ubiór, ale także styl życia. Jest ponadto manifestem społecznym i wyrazem licznych wydarzeń. Przez lata zaczęła pełnić coraz więcej ról. To moda jest przyczynkiem rewolucji i zmian światopoglądowych.

 

2021-05-24 21:47:07
Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic więcej

Atrakcyjna i elastyczna oferta komórkowa, brak zobowiązań i super wygodne płatności w formie subskrypcji? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, co to jest Orange Flex i dlaczego warto dołączyć do Generacji Flex.

 

S...

ogloszeniapubliczne.pl
waznefirmy.pl
dobredlazdrowia.pl
kontaktyfirm.pl
miastoibiznes.pl
poleconafirma.pl
ecommerce-sklep.net.pl
znajomafirma.pl
123oferta.pl
tablicaiogloszenia.pl
mojeoferty.pl
halobudowa.pl