Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Dom i ogród Budownictwo Produkty Loctite | unitech.rzeszow.pl
https://unitech.rzeszow.pl

Produkty Loctite | unitech.rzeszow.pl

Opis strony
Przedstawiamy Państwu Biuro Techniczno Handlowe “Unitech” Jan Piórkowski z siedzibą w Rzeszowie. Jest to internetowy sklep, który zajmuje się dystrybucją chemii technicznej. Firma Unitech Rzeszów jest autoryzowanym dystrybutorem produktów Loctite. Na stronie sklepu zakupimy również produkty Teroson, Technomelt Bonderite, OKS oraz produkty do przemysłu meblarskiego firmy Riepe. Co znajdziemy w ofercie tej firmy? Przede wszystkim szeroki wybór produktów Loctite. Są to min. kleje strukturalne, kleje błyskawiczne, przemysłowe środki smarne (oleje, smary, pasty), polimery (kompozyty polimerowe np. Loctite PC 7117), epoksydy (np. epoksydy z wypełniaczem metalowym - Loctite EA 3471 itp.). Dostaniemy tu również środki warsztatowe ToolbOKS, uszczelniacze elastyczne (butylowe, silikonowe, MS-polimery) i anaerobowe (np. połączeń gwintowych: Loctite 542, metalowych złączy kołnierzowych: Loctite 5188 itp.), zmywacze oraz inne środki do przygotowywania powierzchni pod klejenie (podkłady, aktywatory, akceleratory, środki czyszczące do usuwania klejów). Jednakże produkty Loctite to nie wszystko, osoby z przemysłu meblarskiego znajdą również tutaj coś dla siebie: tarcze polerskie, środki do czyszczenia ręcznego, czy też elektronicznie sterowany system natryskujący. Zapraszamy!
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-06-17 11:07:20
Dekoracje must have na wieczor panienski więcej

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Ostatnimi czasy, tego typu imprezy, cieszą się ogromną popularnością. Nie ma się czemu dziwić. Każda przyszła panna młoda marzy o tym, by przeżyć ten niezapomniany wieczór. Najczęściej...

2021-05-31 10:33:48
Czarna sukienka damska Lavard więcej

Moda damska to nie tylko ubiór, ale także styl życia. Jest ponadto manifestem społecznym i wyrazem licznych wydarzeń. Przez lata zaczęła pełnić coraz więcej ról. To moda jest przyczynkiem rewolucji i zmian światopoglądowych.

 

2021-05-24 21:47:07
Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic więcej

Atrakcyjna i elastyczna oferta komórkowa, brak zobowiązań i super wygodne płatności w formie subskrypcji? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, co to jest Orange Flex i dlaczego warto dołączyć do Generacji Flex.

 

S...

ogloszeniapubliczne.pl
waznefirmy.pl
dobredlazdrowia.pl
kontaktyfirm.pl
miastoibiznes.pl
poleconafirma.pl
ecommerce-sklep.net.pl
znajomafirma.pl
123oferta.pl
tablicaiogloszenia.pl
mojeoferty.pl
halobudowa.pl