Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg branż Usługi dla firm Usługi marketingowe Jarosław Ściślak
https://scislak.com

Usługi marketingowe Jarosław Ściślak

Opis strony
Jeśli jesteś na etapie poszukiwania specjalisty z zakresu marketingu to sprawdź koniecznie ofertę Jarosława Ściślaka. Jest to niezwykle kompetentna osoba, która posiada 20 lat doświadczenia w branży. Zakres jego usług jest bardzo szeroki i kompleksowy. Oferuje on holistyczną strategię marketingu, która sprzyja zwiększonej efektywności. Jeśli zależy Ci na rzetelnym audycie dotychczasowej strategii, zaprojektowaniu holistycznej strategii marketingu, zbudowaniu produktowej strategii cenowej oraz opracowaniu lub uporządkowaniu procesów sprzedażowych to działania Jarosława Ściślaka z pewnością spełnią Twoje oczekiwania oraz sprawią, że Twój biznes zacznie rosnąć. Warto wspomnieć o tym, że specjalista ten do każdego klienta podchodzi indywidualnie, a opracowywane strategie dopasowuje do potrzeb przedsiębiorstwa. Doradztwo w zakresie PR pomoże Ci zyskać nowych odbiorców, a metoda Design Thinking dostarczy Ci wartość pod różnymi postaciami, ponieważ jest żródłem znakomitej przewagi konkurencyjnej. Na stronie internetowej scislak znajdziesz więcej informacji na temat osoby Jarosława Ściślaka, a także oferowanych przez niego usług. Szeroki zakres działań pozwoli Ci znaleźć rozwiązanie szyte na miarę pod Twój biznes. Sprawdź i przekonaj się sam!
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...