Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Zdrowie i uroda Stomatologia Gabinet stomatologiczny Bielany - smileup.pl
https://smileup.pl

Gabinet stomatologiczny Bielany - smileup.pl

Opis strony
SmileUp to gabinet stomatologiczny, który znajduje się na warszawskich Bielanach. Powstaliśmy z myślą o indywidualnym podejściu do każdego z naszych pacjentów. Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych w takich obszarach jak stomatologia, protetyka, ortodoncja, chirurgia, profilaktyka, stomatologia zachowawcza, leczenie pod mikroskopem- endodoncja, stomatologia estetyczna, radiowizjografia. Przed każdym zabiegiem dobieramy odpowiednie środki znieczulające, aby pacjent nie odczuwał żadnego bólu podczas leczenia. Pracują tutaj specjaliści z pasją i dużym doświadczenie w określonej specjalizacji. Tworzymy zespół stomatologów, chirurgów, ortodontów, protetyków. Leczymy dzieci oraz dorosłych. Chcemy, aby każdy z naszych pacjentów czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie, dlatego całe pomieszczenie jest klimatyzowane i monitorowane. Nasz gabinet jest przystosowanych do przyjmowania i leczenia osób niepełnosprawnych. Zawsze przeprowadzamy dokładną analizę na podstawie zdjęć uzębienia wykonanych metodą cyfrową, bez zbędnego nadmiaru promieniowania. Zapewniamy, że jesteśmy w stanie Państwu pomóc w każdym aspekcie związanym z uzębieniem. Służymy kompleksowym doradztwem. Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę lub odwiedzenia nas w gabinecie stomatologicznym na Bielanach.
Kategoria Adres strony Data dodania
2021-02-16 11:22:15
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...