Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Turystyka Agroturystyka Jurajskie Pokoje Pod Lasem
https://jurapodlasem.pl

Jurajskie Pokoje Pod Lasem

Opis strony
Szukając noclegu w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej raczej nie można narzekać na brak wyboru. Jednakże nie każdy ośrodek agroturystyki zapewnia swoim klientów wysoki standard. Inaczej jest jednak w Jurajskie Pokoje Pod Lasem. Jest to wyjątkowe miejsce, położone w magicznej okolicy, ponieważ jak sama jego nazwa wskazuje, znajduje się zaraz przy lesie sosnowym. Ośrodek ten zlokalizowany jest zaledwie parę kilometrów od zamku w Bobolicach, który każdego roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W ośrodku tym dostępne są 4 pokoje do wynajęcia na noc lub dłuższe terminy. Wszystko zależy tutaj od wymagań konkretnego klienta. Najważniejsze w działalności tego ośrodka agroturystyki jest bowiem to, aby zapewnić, że każdy gość będzie dobrze wspominał swój pobyt w Jurajskie Pokoje Pod Lasem. Wszystkie pokoje zawsze są specjalnie odświeżane przed przyjazdem gości. Wyposażone są z myślą o tym, aby zapewnić wygodę na cały okres pobytu. Pracownicy ośrodka zawsze służą swoją pomoc i z chęcią odpowiadają na pytania od gości. Jest to zatem najlepsze miejsce dla każdej osoby, którą interesuje oferta noclegu w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Jurajskie Pokoje Pod Lasem Ogorzelnik 41 42-320 Ogorzelnik woj. śląskie Tel: +48 502 571 564
Kategoria Adres strony Data dodania
2021-02-19 14:14:58
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...