Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Turystyka Podróże przewodnikpoberlinie.strefa.pl - przewodnik po berlinie
http://www.przewodnikpoberlinie.strefa.pl

przewodnikpoberlinie.strefa.pl - przewodnik po berlinie

Opis strony
Zwiedzanie Berlina i Poczdamu, a także pełne pakiety wycieczkowe dla grup pracowniczych, grup pielgrzymkowych, związków i stowarzyszeń, grup szkolnych turystów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne formy zwiedzania Berlina dostosowane do zainteresowań i wieku uczestników. Proponujemy: opracowanie planów pobytu w Berlinie, Poczdamie, a także Branderburgii. oferty dla grup autokarowych, zwiedzanie Berlina w sposób niekonwencjonalny, np.: dorożką, statkiem wycieczkowym, Trabantem… organizację gier miejskich. Zapewniamy zestawy słuchawkowe gratis! Specjalną ofertę mamy także dla najmłodszych turystów. Chcemy pokazać, że Berlin może być atrakcyjnym i przyjaznym dla dzieci miejscem. Proponujemy: interaktywne muzea z możliwością aktywnego udziału dzieci, rodzinne restauracje, hotele stworzone z myślą o małych turystach, zwiedzanie Berlina przez grę i zabawę, Reichstag z audio-przewodnikiem, z przekazem dostosowanym do potrzeb dzieci Nowość 2020! Podczas dłuższych pobytów w Berlinie proponujemy wycieczki fakultatywne z Berlina do Hamburga! To tylko 3 godziny jazdy! Szukasz noclegów? Miejsc, gdzie mógłbyś skosztować niemieckiej kuchni? Poznać regionalne wyroby? Jesteśmy w stanie Ci pomóc! Działamy na rynku od 16 lat. Skorzystaj i Ty z naszego doświadczenia! Gdzie kwaterujemy grupy? W centrum Berlina Zachodniego przy słynnej alei Kudamm, gdzie wieczorem , po zwiedzaniu Berlina możecie poczuć klimat wielokulturowego miasta. Gdzie? w knajpkach, imbisach, restauracjach które serwują napitki i dania w bardzo przyzwoitych cenach. Taniej niż w Warszawie! do muzeów-np.Muzeum Pergamonu cena 2020 r. tylko u nas 12 Euro!!! oprowadzanie z przewodnikiem posiadającym licencje muzealne! do Madame Tussaud do Futurium do Bundestagu, do Muzeum Techniki-tylko u nas bilety gratis!!! do Muzeum Natury-tylko u nas bilety gratis!!! na wieżę TV na rejsy statkiem po Szprewie imprezy integracyjne z przygrywającą kapelą, w restauracji w centrum Berlina pokój dwuosobowy w trzygwiazdkowym hotelu w centrum Berlina – nocleg ze śniadaniem od 25€ (oferta da grup) obiady- podpowiemy gdzie warto
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...