Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Prawo i podatki Kancelarie prawne Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski

Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski

Dane kontaktowe

ul. Adama Mickiewicza, 90/3
71-105 Szczecin
woj. Zachodniopomorskie

NIP: 955-223-52-89
REGON: 384633472
518 040 555
Opis firmy
Jesteśmy kancelarią prawną specjalizującą się w prawie gospodarczym . W codziennej pracy kancelarii wspieramy przede wszystkim przedsiębiorców (indywidualnych oraz spółki) w bieżących problemach praw... czytaj dalej
Kategoria Data dodania
2021-04-13 18:40:21

Lokalizacja firmy

Jesteśmy kancelarią prawną specjalizującą się w prawie gospodarczym. W codziennej pracy kancelarii wspieramy przede wszystkim przedsiębiorców (indywidualnych oraz spółki) w bieżących problemach prawnych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Jesteśmy ekspertami w tym, co robimy, co wynika m.in. z naszych kompetencji. Założycielem kancelarii jest wykonujący zawód w Szczecinie radca prawny dr Rafał R. Wasilewski, autor publikacji naukowych w zakresie prawa gospodarczego (np. prawo konkurencji, prawo zamówień publicznych). Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają na zapewnienie kompleksowych usług prawnych.

Oferta kancelarii prawnej obejmuje takie usługi, jak np.:

Przykładowe obszary naszej praktyki:

Poza działaniem w ramach naszej specjalizacji, świadczymy również usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych (np. odszkodowania za błędy medyczne) oraz instytucji.

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-06-17 11:07:20
Dekoracje must have na wieczor panienski więcej

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Ostatnimi czasy, tego typu imprezy, cieszą się ogromną popularnością. Nie ma się czemu dziwić. Każda przyszła panna młoda marzy o tym, by przeżyć ten niezapomniany wieczór. Najczęściej...

2021-05-31 10:33:48
Czarna sukienka damska Lavard więcej

Moda damska to nie tylko ubiór, ale także styl życia. Jest ponadto manifestem społecznym i wyrazem licznych wydarzeń. Przez lata zaczęła pełnić coraz więcej ról. To moda jest przyczynkiem rewolucji i zmian światopoglądowych.

 

2021-05-24 21:47:07
Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic więcej

Atrakcyjna i elastyczna oferta komórkowa, brak zobowiązań i super wygodne płatności w formie subskrypcji? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, co to jest Orange Flex i dlaczego warto dołączyć do Generacji Flex.

 

S...

ogloszeniapubliczne.pl
waznefirmy.pl
dobredlazdrowia.pl
kontaktyfirm.pl
miastoibiznes.pl
poleconafirma.pl
ecommerce-sklep.net.pl
znajomafirma.pl
123oferta.pl
tablicaiogloszenia.pl
mojeoferty.pl
halobudowa.pl