Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Zdrowie i uroda Lek z wapniem Calperos
https://calperos.pl

Lek z wapniem Calperos

Opis strony
Calperos to popularny produkt leczniczy, który jest źródłem zjonizowanego wapnia. Stosowany jest on głównie w profilaktyce i leczeniu uzupełniającym osteoporozy. Zaleca się jego przyjmowanie także w innych sytuacjach zwiększonego zapotrzebowania na wapń, m.in. w okresie intensywnego wzrostu u dzieci i młodzieży, w czasie ciąży i laktacji oraz w okresie rekonwalescencji po urazach kości. Choć Calperos dostępny jest bez recepty, warto ustalić jego dawkowanie indywidualnie z lekarzem. Jedna kapsułka zawiera 400 mg wapnia. Dopuszczalna ilość spożycia to 3 tabletki na dobę. Lek należy przyjmować w trakcie posiłku.
Kategoria Adres strony Data dodania
2021-04-21 10:22:59
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-05-31 10:33:48
Czarna sukienka damska Lavard więcej

Moda damska to nie tylko ubiór, ale także styl życia. Jest ponadto manifestem społecznym i wyrazem licznych wydarzeń. Przez lata zaczęła pełnić coraz więcej ról. To moda jest przyczynkiem rewolucji i zmian światopoglądowych.

 

2021-05-24 21:47:07
Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic więcej

Atrakcyjna i elastyczna oferta komórkowa, brak zobowiązań i super wygodne płatności w formie subskrypcji? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, co to jest Orange Flex i dlaczego warto dołączyć do Generacji Flex.

 

S...

2021-05-24 08:24:40
Jak oszczędzać na codziennych zakupach? więcej

Domowy budżet powinien być odpowiednio zaplanowany, by wystarczył na zaspokojenie podstawowych potrzeb. Co jednak zrobić, jeżeli planujemy dodatkowe wydatki związane z naszym hobby lub wakacjami? Poznaj kilka prostych sposobów, by zaoszczęd...

ogloszeniapubliczne.pl
waznefirmy.pl
dobredlazdrowia.pl
kontaktyfirm.pl
miastoibiznes.pl
poleconafirma.pl
ecommerce-sklep.net.pl
znajomafirma.pl
123oferta.pl
tablicaiogloszenia.pl
mojeoferty.pl
halobudowa.pl