Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Internet Sklepy internetowe Sklep ekologiczny online | ekoszop.pl
https://www.ekoszop.pl

Sklep ekologiczny online | ekoszop.pl

Opis strony
Sklep ekologiczny online o nazwie EkoSzop, to szeroka selekcja bezpiecznych produktów less waste i zero waste, które pozwolą zadbać o Twój dom. To m.in. kompostowalne worki na śmieci pomagające generować mniej plastiku, ekologiczne mydelniczki z naturalnych surowców, a także olejki eteryczne, dzięki którym wnętrza wypełnią się pięknym i pozbawionym chemii zapachem. Asortyment sklepu ekologicznego online EkoSzop to dodatkowo różnego rodzaju kosmetyki. Zostały one dobrane nie tylko pod kątem składu, ale również tego, by ich opakowania w możliwie jak najmniejszy sposób oddziaływały na środowisko naturalne. W większości są to więc kosmetyki less waste i zero waste, pakowane w papier i szkło. Można więc znaleźć wysokiej jakości oleje do pielęgnacji skóry, hydrolaty tonizujące, sole do kąpieli, dezodoranty w kremie oraz naturalne mydła. Sklep ekologiczny online EkoSzop to także elementy dekoracyjne do wnętrz, w tym świece z bezpiecznego wosku sojowego, który podczas podgrzewania nie generuje szkodliwych dla zdrowia związków. Takie świece dodatkowo doskonale się prezentują, stanowiąc minimalistyczne dodatki w pomieszczeniach. Zapraszamy do odwiedzenia strony sklepu.
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-05-31 10:33:48
Czarna sukienka damska Lavard więcej

Moda damska to nie tylko ubiór, ale także styl życia. Jest ponadto manifestem społecznym i wyrazem licznych wydarzeń. Przez lata zaczęła pełnić coraz więcej ról. To moda jest przyczynkiem rewolucji i zmian światopoglądowych.

 

2021-05-24 21:47:07
Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic więcej

Atrakcyjna i elastyczna oferta komórkowa, brak zobowiązań i super wygodne płatności w formie subskrypcji? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, co to jest Orange Flex i dlaczego warto dołączyć do Generacji Flex.

 

S...

2021-05-24 08:24:40
Jak oszczędzać na codziennych zakupach? więcej

Domowy budżet powinien być odpowiednio zaplanowany, by wystarczył na zaspokojenie podstawowych potrzeb. Co jednak zrobić, jeżeli planujemy dodatkowe wydatki związane z naszym hobby lub wakacjami? Poznaj kilka prostych sposobów, by zaoszczęd...

ogloszeniapubliczne.pl
waznefirmy.pl
dobredlazdrowia.pl
kontaktyfirm.pl
miastoibiznes.pl
poleconafirma.pl
ecommerce-sklep.net.pl
znajomafirma.pl
123oferta.pl
tablicaiogloszenia.pl
mojeoferty.pl
halobudowa.pl