Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Motoryzacja Warsztaty Serwis klimatyzacji samochodowej w Płock - Auto Klima
https://autoklimaplock.pl

Serwis klimatyzacji samochodowej w Płock - Auto Klima

Opis strony
Auto Klima to warsztat z siedzibą w Płock przy ulicy Otolińskiej 25, którego specjalnością jest serwis klimatyzacji samochodowej. Warsztat działa w branży od ponad 20 lat, dzięki czemu zbudował sobie odpowiednią pozycję na rynku i pozyskał dużą rzeszę stałych klientów. W ofercie serwisu znajduje się kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej obejmujący sprawdzenie szczelności układu, uzupełnienie brakującego czynnika, odgrzybienie, a także wymianę filtra. Auto Klima wykonuje również inne naprawy klimatyzacji samochodowej, które obejmują takie jej elementy jak skraplacz, kompresor, czy sprężarka. Dla klientów, którzy nie mogą odwiedzić warsztatu w Płocku Auto Klima przygotowała specjalną ofertę, która obejmuje dojazd i serwis klimatyzacji samochodowej bezpośrednio u klienta. Sprawdź szczegółową ofertę i cennik i umów się na wizytę w Auto Klima Płock.
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-06-17 11:07:20
Dekoracje must have na wieczor panienski więcej

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Ostatnimi czasy, tego typu imprezy, cieszą się ogromną popularnością. Nie ma się czemu dziwić. Każda przyszła panna młoda marzy o tym, by przeżyć ten niezapomniany wieczór. Najczęściej...

2021-05-31 10:33:48
Czarna sukienka damska Lavard więcej

Moda damska to nie tylko ubiór, ale także styl życia. Jest ponadto manifestem społecznym i wyrazem licznych wydarzeń. Przez lata zaczęła pełnić coraz więcej ról. To moda jest przyczynkiem rewolucji i zmian światopoglądowych.

 

2021-05-24 21:47:07
Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic więcej

Atrakcyjna i elastyczna oferta komórkowa, brak zobowiązań i super wygodne płatności w formie subskrypcji? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, co to jest Orange Flex i dlaczego warto dołączyć do Generacji Flex.

 

S...

ogloszeniapubliczne.pl
waznefirmy.pl
dobredlazdrowia.pl
kontaktyfirm.pl
miastoibiznes.pl
poleconafirma.pl
ecommerce-sklep.net.pl
znajomafirma.pl
123oferta.pl
tablicaiogloszenia.pl
mojeoferty.pl
halobudowa.pl