Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
Tu jesteś Strona Główna Nauka i edukacja More Maiorum. Poszukiwacze korzeni

More Maiorum. Poszukiwacze korzeni

Dane kontaktowe

ul. Wita Stwosza 27/15
43-382 Bielsko-Biała
woj. Śląskie

NIP: 547-220-95-37
REGON: 381910592
512 142 503
Opis firmy
Działalność More Maiorum - Poszukiwacze korzeni od lat proponuje usługi związane z wyszukiwaniami genealogicznymi. Dzięki doświadczeniu oferowane prowadzone analizy rodzinne są całościowe. W sw... czytaj dalej
Kategoria Data dodania
2023-01-30 10:54:29

Lokalizacja firmy

Działalność More Maiorum - Poszukiwacze korzeni od lat proponuje usługi związane z wyszukiwaniami genealogicznymi. Dzięki doświadczeniu oferowane prowadzone analizy rodzinne są całościowe.


W swej propozycji oferujemy znalezienie krewnych, badania genealogiczne, przetłumaczenie metryk oraz budowę drzewa genealogicznego. Poszukiwania genealogiczne prowadzimy też w zasobach elektronicznych, archiwach państwowych i kościelnych, kościołach, Urzędach Stanu Cywilnego , a także bibliotekach.


Do przeprowadzonych analiz podchodzimy z największą sumiennością. Wyniki naszych poszukiwań zawsze wysyłamy Państwu w wyznaczonym terminie.


Cena są zależne przede wszystkim od stopnia trudności poszukiwań, czyli m. in. dostępności materiałów w archiwach czy w Internecie, ilości informacji bazowych, które nam dostarczy zleceniodawca, rodzaju poszukiwań.


W naszej ofercie znajduje się również voucher genealogiczny który uprawnia do realizacji poszukiwań genealogicznych w pakiecie standardowym lub rozszerzonym w ustalonej liczbie godzin. Ta forma prezentu umożliwia osobie obdarowanej samodzielną podróż po zakamarkach rodzinnych tajemnic i odkrywania następnych pokoleń praprzodków. Dzięki temu zabiegowi krewny nie otrzymuje zrobionych uprzednio poszukiwań genealogicznych, voucher umożliwiający realizację badań w najbardziej interesującym kierunku.


Jesteś zainteresowany ofertą badań genealogicznych lub budową drzewa genealogicznego? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2024-07-19 14:36:18
Labioplastyka w Katowicach – komfort i pewność siebie więcej

Labioplastyka to zabieg chirurgiczny, którego celem jest korekta i modelowanie warg sromowych, zazwyczaj mniejszych. Procedura ta zdobywa coraz większą popularność wśród kobiet z różnych przyczyn – zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych...

2024-07-18 08:40:34
Męska bluza – wskazówki, jak wybrać odpowiedni model więcej

Bluza to jeden z bardziej lubianych elementów męskiej garderoby. Wygodna, ciepła, pasująca nie tylko do sportowych stylizacji – sprawdza się na wiele okazji, a także na każdą porę roku. Jak jednak dobrać model, który zapewni komfort noszeni...

2024-07-04 08:54:31
Ostropest plamisty: Naturalne wsparcie dla wątroby więcej

Współczesny styl życia, charakteryzujący się niezdrową dietą, stresem i częstą ekspozycją na toksyny, stawia przed naszym organizmem wiele wyzwań. Wątroba, będąca jednym z kluczowych organów odpowiedzialnych za detoksykację, metabolizm i pr...