Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
Tu jesteś Strona Główna Nauka i edukacja More Maiorum. Poszukiwacze korzeni

More Maiorum. Poszukiwacze korzeni

Dane kontaktowe

ul. Wita Stwosza 27/15
43-382 Bielsko-Biała
woj. Śląskie

NIP: 547-220-95-37
REGON: 381910592
512 142 503
Opis firmy
Działalność More Maiorum - Poszukiwacze korzeni od lat proponuje usługi związane z wyszukiwaniami genealogicznymi. Dzięki doświadczeniu oferowane prowadzone analizy rodzinne są całościowe. W sw... czytaj dalej
Kategoria Data dodania
2023-01-30 10:54:29

Lokalizacja firmy

Działalność More Maiorum - Poszukiwacze korzeni od lat proponuje usługi związane z wyszukiwaniami genealogicznymi. Dzięki doświadczeniu oferowane prowadzone analizy rodzinne są całościowe.


W swej propozycji oferujemy znalezienie krewnych, badania genealogiczne, przetłumaczenie metryk oraz budowę drzewa genealogicznego. Poszukiwania genealogiczne prowadzimy też w zasobach elektronicznych, archiwach państwowych i kościelnych, kościołach, Urzędach Stanu Cywilnego , a także bibliotekach.


Do przeprowadzonych analiz podchodzimy z największą sumiennością. Wyniki naszych poszukiwań zawsze wysyłamy Państwu w wyznaczonym terminie.


Cena są zależne przede wszystkim od stopnia trudności poszukiwań, czyli m. in. dostępności materiałów w archiwach czy w Internecie, ilości informacji bazowych, które nam dostarczy zleceniodawca, rodzaju poszukiwań.


W naszej ofercie znajduje się również voucher genealogiczny który uprawnia do realizacji poszukiwań genealogicznych w pakiecie standardowym lub rozszerzonym w ustalonej liczbie godzin. Ta forma prezentu umożliwia osobie obdarowanej samodzielną podróż po zakamarkach rodzinnych tajemnic i odkrywania następnych pokoleń praprzodków. Dzięki temu zabiegowi krewny nie otrzymuje zrobionych uprzednio poszukiwań genealogicznych, voucher umożliwiający realizację badań w najbardziej interesującym kierunku.


Jesteś zainteresowany ofertą badań genealogicznych lub budową drzewa genealogicznego? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2024-02-21 15:41:04
Biuro rachunkowe w Piasecznie – klucz do sukcesu Twojej firmy więcej

Zastanawiasz się, jak zoptymalizować finanse swojej firmy i zyskać więcej czasu na rozwój biznesu? Odkryj, jak profesjonalne biuro rachunkowe w Piasecznie może stać się Twoim sojusznikiem w zarządzaniu finansami i obsługą kadrowo-płacową, o...

2024-02-15 14:12:53
Moc rytuałów miłosnych w tradycji wiccańskiej więcej

Wiccanie od wieków wykorzystują rytuały miłosne do wzmacniania więzi między partnerami, pobudzania namiętności i harmonizowania relacji. Jednym z najbardziej cenionych i skutecznych w tej dziedzinie jest Rytuał Wiccański, który zyskał uznan...

2024-02-09 14:54:13
Jak wybrać idealne meble do salonu i jadalni? więcej

Urządzanie wnętrz to nie tylko kwestia estetyki, ale również funkcjonalności i komfortu codziennego użytkowania. Salon i jadalnia to przestrzenie, które pełnią wiele funkcji – od miejsca relaksu po przestrzeń do wspólnych posiłków i spotkań...